İddaa Sistem Hilesi


Betboo Kayıt 2018 Sayfası

İddaa Sistem Nedir?

İddaa’ dan dan çok para kazananları duyup bu adamlar nasıl bu kadar çok para kazanıyor diye düşünüyor olabilirsiniz. Siz de iddaa’ dan dan çok para kazanmak istiyorsanız İddaa Sistem ile tanışmalısınız. İddaa sistem iddaa kuponlarında yer alan bir sistem alanı üzerinden oynanan ve size yanılma payı bırakarak şansınızı arttıran bir sistemler oyunudur. İddaa sistem nedir diye merak ediyorsanız bu yolla çok para kazanmak için yazımızın detaylarını incelemelisiniz. İddaa sistem maç tahminlerinizi farklı kombinasyonlar ile birleştirip yeni kolonlar yaratacağınız, tek bir kuponla birçok kombinasyona sahip olacağınız bir oyun sunar. İddaa sistem oynayarak tahminlerinizin şansını katlayarak büyük kazanç elde edebilirsiniz.

İddaa Sistem Nasıl Oynanır?

İddaa sistem oynamak için iddaa sistem nasıl oynanır detayları ile öğrenmek gerekiyor.  İddaa sistemin kendi içinde bazı kavramları bulunmaktadır. Bu kavram şunlardır:

  • İddaa sistem tablosu
  • İddaa sistem banko
  • İddaa sistem para hesaplama
  • İddaa sistem çeşitleri

İddaa sistem oynamak için bu kavramları tanımak gerekir. İddaa sistem ile çok para kazanmak mümkündür mesele sistem alanını iyi çözümlemek ve nereden ne kadar verip ne kadar alacağımızı hesaplayabilmektir. İddaa sistem açıklamaları ile bu sorularımıza yanıt bulacağız. Bu sistemi açıklarken iddaa sisteminin inceliklerini anlatacağız. Her sistemin kendine göre incelikleri bulunmaktadır. Herkesin tercihi de farklı olmaktadır elbette.

Sistem Tablosunu Tanıyalım

İddaa kuponumuzun en alt kısmında yer alan sistem alanı sistem tablomuzdur.  İddaa Sistem Tablosu oynayacağımız sistem çeşidi ve maç tahminlerinin ne kadar maliyeti olacağını bize gösterir. Sistem tablosunda sol taraftan yukarıdan aşağıya doğru inen satırlar oynayacağınız maç sayısını göstermektedir. Üst tarafta sağdan sola doğru olan sayılar ise oynayacağınız sistem çeşidini göstermektedir. Oynayacağınız maç sayısını ve sistem çeşidini belirlediğinizde onları bir noktada kesişecektir. Kesiştikleri yer ödeyeceğiniz ücretin ne kadar olacağını gösterecektir.

İddaa sistem tablosunda yapacağınız işlemler aslında bu kadar kolaydır ama sistem çeşitleri farklı farklıdır ve bu farklara göre hesaplama da değişmektedir.  Temel olarak sistemdeki iki ana konuya hâkim olmanız gerekir maç tahmin sayınız ve sistem çeşidiniz.

İddaa Sistem Banko’yu Tanıyalım

İddaa sistemde yer alan iddaa sistem banko seçeneği önemli bir noktaya işaret ediyor. Bankolu ve bankosuz iddaa sistem oynanabiliyor ama bankolu daha çok kazandırdığı için tercih ediliyor.  Banko seçeneğini seçerek kesin emin olduğunuz maçları işaretliyorsunuz ve bu maçlar sistem dışında kalıyor. Böylece bu maçları bilince kesin kazanıyorsunuz. Ancak bilemezseniz kupon tamamen yatıyor. Herkes bankoyu farklı şekilde kombinasyonlarda kullanabiliyor. Kimi 3 kimi 5 maç banko yazabiliyor.

Banko sistemde önemli bir rol oynuyor. Seçtiğiniz banko maçlar tutarsa iyi para kazanıyorsunuz. Bu nedenle banko maçlarınızı kesin gözüyle baktığınız maçlardan seçmelisiniz.

İddaa Sistem Para Hesaplamayı Tanıyalım

İddaa sistemde iki türlü para hesabı yapıyorsunuz. Birincisi kuponunuzun maliyeti ikincisi ise iddaa sistem alacak para hesaplama.  Bu iki hesaplama için de sistem tablosu bize rehber oluyor. Temelde hesaplamalar için verilen formül aynıdır.

  • Kupon bedeli: Üretilen kolon sayısı x Kolon bedeli
  • Kazanç hesaplama: Kazanan kolon bedeli x Doğru tahmin edilen maçların oranları

Böylece ne kadar kupon ücreti vereceğinizi öğrenip ne kadar kazandığınızı da öğrenebilirsiniz. Yapacağınız kuponlarda maliyete dikkat etmelisiniz. Herkesin bütçesine göre iddaa sistemi kuponu oluşturabilir. Ne kadar risk alıp almayacağınız size kalmış. İddaa sistemin farkı yanılsanız da yinede para kazanabilecek olmanızdır.

İddaa Sistem Çeşitleri’ni Tanıyalım

İddaa sistem çeşitleri kombinasyon çeşitleri demektir. Yani bir kupon ile yapabileceğiniz yüzlerce maç kombinasyonu bulunmaktadır. İddaa sistem çeşitleri 1, 2, 3, 2 3, 4 5 gibi çeşitli sistemlerde olmaktadır. Herkes kendi tarzına göre sistem çeşidi belirleyebilir. Sistem çeşitleri kazanma oranlarını belirler. Bu nedenle hangi sistem çeşidine oynayacağınız önemlidir.

Sistem çeşitleri arasında yer alan sistemleri oynayarak keşfedebilirisiniz. Bir maç ya da 5 maç oynayabilir bunlara artı maçlar ekleyebilirsiniz. Birkaç örnekle açıklamaya çalışalım.

 İddaa Sistem 2 nedir?

İddaa sistem 2 nedir sorusunun cevabı 2 maç üzerinden kupon yapıyorsunuz demektir. Sistem 2 de en az 3 maç yazmanız gerekir ki böylece tahmin ettiğiniz oranda yanılma payınız da olsun.

Sistem 4 5 6:

En az 4 maç tahminin doğru olması gerekir. Burada 6 maç yazmak gerekiyor. Bunların 4’ü tutarsa 4 maçın kendi çarpımından oluşacak kazancı alıyorsunuz. Ama 5. tahmin de eklenirse bu sefer 5 maçın tamamen kendi arasındaki çarpımı ile daha fazla para kazanabilirsiniz.

Bu şekilde sistem çeşitleri bulunmaktadır. 19 a kadar giden bir seridir bu seri. Bu seri de farklı dizimler yaparak kendi sistem çeşitlerinizi oluşturabilirsiniz. En çok oynanalar arasında 2 3 4, 3 4 5, 1 6 gibi sistem çeşitleri yer almaktadır. Bu sistem çeşitleri iddaa oyuncusunun kendi oluşturacağı bir alandır. Hangi maç, kaç maç gibi tahminlerinizi böylece fazlalaştırabilir ve daha fazla kazanabilirsiniz.

Leave a Reply